Slapukų politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. gruodžio 06 d

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kaip abcSVEIKATA („ Įmonė “, „ mes “, „ mes “ ir „ mūsų “) naudoja slapukus ir panašias technologijas, kad atpažintų jus, kai lankotės mūsų svetainėje adresu   https://www.abcsveikata.lt (” Interneto svetainė „). Jame paaiškinama, kas yra šios technologijos ir kodėl jas naudojame, taip pat jūsų teisės kontroliuoti mūsų naudojimą.

Kai kuriais atvejais galime naudoti slapukus asmeninei informacijai rinkti arba ji tampa asmenine informacija, jei sujungiame ją su kita informacija.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži duomenų failai, kurie įdedami į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kai lankotės svetainėje. Slapukus plačiai naudoja svetainių savininkai, siekdami, kad jų svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, taip pat teiktų ataskaitų informaciją.

Slapukai, kuriuos nustato svetainės savininkas (šiuo atveju, abcSVEIKATA ) vadinami „pirmosios šalies slapukais“. Slapukai, nustatyti kitų šalių nei svetainės savininkas, vadinami „trečiųjų šalių slapukais“. Trečiųjų šalių slapukai suteikia galimybę svetainėje arba per ją teikti trečiųjų šalių funkcijas (pvz., reklamą, interaktyvų turinį ir analizę). Šalys, nustatančios šiuos trečiųjų šalių slapukus, gali atpažinti jūsų kompiuterį tiek tada, kai jis lankosi atitinkamoje svetainėje, tiek tam tikrose kitose svetainėse.

Kodėl naudojame slapukus?

Pirmiausia naudojame – ir trečia- vakarėlių slapukus dėl kelių priežasčių. Kai kurie slapukai reikalingi dėl techninių priežasčių, kad mūsų svetainė veiktų, ir mes vadiname juos „būtinais“ arba „būtinai būtinais“ slapukais. Kiti slapukai taip pat leidžia mums sekti ir nukreipti į mūsų vartotojų interesus, kad pagerintume internetinių ypatybių patirtį. Trečiosios šalys mūsų svetainėje naudoja slapukus reklamos, analizės ir kitais tikslais. Tai išsamiau aprašyta toliau.

Kaip galiu kontroliuoti slapukus?

Jūs turite teisę nuspręsti, priimti ar atmesti slapukus. Savo slapukų teisėmis galite pasinaudoti nustatę savo nuostatas Slapukų sutikimo tvarkyklėje. Sutikimo su slapukais tvarkyklė leidžia pasirinkti, kurias slapukų kategorijas priimti ar atmesti. Esminių slapukų negalima atmesti, nes jie yra griežtai būtini norint teikti jums paslaugas.

Slapukų sutikimo tvarkyklę galite rasti pranešimų reklamjuostėje ir mūsų svetainėje. Jei nuspręsite atmesti slapukus, vis tiek galėsite naudotis mūsų svetaine, nors jūsų prieiga prie kai kurių mūsų svetainės funkcijų ir sričių gali būti apribota. Taip pat galite nustatyti arba pakeisti savo interneto naršyklės valdiklius, kad priimtumėte arba atsisakytumėte slapukų.

Konkretūs pirmosios ir trečiosios šalies slapukų tipai, teikiami per mūsų svetainę, ir jų tikslai aprašyti toliau esančioje lentelėje (atminkite, kad konkretūs teikiami  slapukai gali skirtis priklausomai nuo konkrečių lankomų internetinių ypatybių):

Kaip galiu valdyti slapukus savo naršyklėje?

Kadangi priemonės, kuriomis galite atsisakyti slapukų naudodami žiniatinklio naršyklės valdiklius, įvairiose naršyklėse skiriasi, todėl daugiau informacijos turėtumėte apsilankyti naršyklės žinyno meniu. Toliau pateikiama informacija apie tai, kaip tvarkyti slapukus populiariausiose naršyklėse:

Be to, dauguma reklamos tinklų siūlo galimybę atsisakyti tikslinės reklamos. Jei norite sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite:

Ką apie kitas stebėjimo technologijas, pvz., žiniatinklio signalus?

Slapukai nėra vienintelis būdas  atpažinti ar sekti svetainės lankytojus. Retkarčiais galime naudoti kitas panašias technologijas, pvz., žiniatinklio švyturius (kartais vadinamus „stebėjimo pikseliais“ arba „skaidriais gifais“). Tai mažyčiai grafiniai failai, kuriuose yra unikalus identifikatorius, leidžiantis atpažinti, kada kas nors apsilankė mūsų svetainėje arba atidarė el. laišką su jais . Tai leidžia mums, pavyzdžiui, stebėti  vartotojų srauto tendencijas iš vieno svetainės puslapio į kitą, pateikti slapukus arba bendrauti su slapukais, suprasti, ar į svetainę atėjote iš trečiosios šalies svetainėje rodomo internetinio skelbimo. , siekiant pagerinti svetainės našumą ir įvertinti el. pašto rinkodaros kampanijų sėkmę. Daugeliu atvejų šios technologijos priklauso nuo slapukų, kad tinkamai veiktų, todėl slapukų atsisakymas pablogins jų veikimą.

Ar naudojate „Flash“ slapukus arba vietinius bendrinamus objektus?

Svetainės taip pat gali naudoti vadinamuosius „Flash Cookies“ (taip pat žinomus kaip „Local Shared Objects“ arba „LSO“), kad, be kita ko, rinktų ir saugotų informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis, sukčiavimo prevenciją ir kitas svetainės operacijas.

Jei nenorite, kad jūsų kompiuteryje būtų saugomi „Flash“ slapukai, galite koreguoti „Flash“ grotuvo nustatymus, kad blokuotų „Flash“ slapukų saugyklą, naudodami įrankius, esančius svetainės  saugyklos nustatymų skydelyje . Taip pat galite valdyti „Flash“ slapukus, eidami į  Visuotinės saugyklos nustatymų skydelį  ir  vykdydami instrukcijas (kuriose gali būti instrukcijų, paaiškinančių, pavyzdžiui, kaip ištrinti esamus „Flash“ slapukus (žr. „informaciją“ Macromedia svetainėje), kaip jų išvengti. Kad „Flash“ LSO nebūtų įdėti į jūsų kompiuterį be jūsų klausimo, ir (skirta „Flash Player 8“ ir naujesnėms versijoms), kaip užblokuoti „Flash“ slapukus, kurių nepateikia puslapio, kuriame tuo metu esate, operatorius).

Atminkite, kad „Flash Player“ nustatymas apriboti arba apriboti „Flash“ slapukų priėmimą gali sumažinti arba trukdyti kai kurių „Flash“ programų, įskaitant, galbūt, „Flash“ programas, naudojamas kartu su mūsų paslaugomis ar internetiniu turiniu, funkcionalumą.

Ar teikiate tikslinę reklamą?

Trečiosios šalys gali pateikti slapukus jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kad pateiktų reklamą per mūsų svetainę. Šios įmonės gali naudoti informaciją apie jūsų apsilankymus šioje ir kitose interneto svetainėse, kad pateiktų atitinkamas reklamas apie prekes ir paslaugas, kurios jus gali sudominti. Jos taip pat gali naudoti technologiją, kuri naudojama reklamos efektyvumui įvertinti. Jie gali tai padaryti naudodami slapukus arba žiniatinklio švyturius, kad surinktų informaciją apie jūsų apsilankymus šioje ir kitose svetainėse, kad pateiktų atitinkamus skelbimus apie jus dominančias prekes ir paslaugas. Šio proceso metu surinkta informacija neleidžia mums ar jiems nustatyti jūsų vardo, kontaktinių duomenų ar kitos informacijos, kuri tiesiogiai jus identifikuoja, nebent nuspręsite tai pateikti.

Kaip dažnai atnaujinsite šią slapukų politiką?

Retkarčiais galime atnaujinti  šią slapukų politiką, kad atspindėtų, pavyzdžiui, mūsų naudojamų slapukų pakeitimus arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių. Todėl reguliariai peržiūrėkite šią slapukų politiką, kad būtumėte informuoti apie mūsų naudojamus slapukus ir susijusias technologijas.

Šios slapukų politikos viršuje esanti data nurodo, kada ji buvo paskutinį kartą atnaujinta.

Kur galiu gauti daugiau informacijos?

Jei turite klausimų dėl slapukų ar kitų technologijų naudojimo, prašome susisiekite su mumis adresu :

abcSVEIKATA

info@abcsveikata.lt