Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. gruodžio 6 d

Šiame abcSVEIKATA („mes“, „jūs“ arba „mūsų“) privatumo pranešime aprašoma, kaip ir kodėl galime rinkti, saugoti, naudoti ir (arba) dalytis („apdoroti“) jūsų informaciją, kai naudojatės mūsų paslaugomis („ Paslaugos“, pvz., kai:

 • Apsilankykite mūsų svetainėje adresu https://www.abcsveikata.lt arba bet kurioje mūsų svetainėje, kurioje pateikiama nuoroda į šį privatumo pranešimą
 • Bendraukite su mumis kitais susijusiais būdais, įskaitant pardavimą, rinkodarą ar renginiu

Kyla klausimų ar rūpesčių? Perskaitę šį privatumo pranešimą, suprasite savo teises ir pasirinkimus. Jei nesutinkate su mūsų politika ir praktika, nesinaudokite mūsų paslaugomis. Jei vis dar turite klausimų ar rūpesčių, susisiekite su mumis info@abcsveikata.lt.

PAGRINDINIŲ DALYKŲ SANTRAUKA

Šioje santraukoje pateikiami pagrindiniai mūsų privatumo pranešimo punktai, tačiau daugiau informacijos apie bet kurią iš šių temų galite sužinoti spustelėję nuorodą, esančią po kiekvieno pagrindinio punkto, arba naudodami toliau pateiktą turinį  , kad rastumėte ieškomą skyrių.

Kokią asmeninę informaciją tvarkome? Kai lankotės, naudojatės ar naršote mūsų Paslaugas, galime apdoroti asmeninę informaciją, atsižvelgdami į tai, kaip bendraujate su mumis ir Paslaugomis, kokius pasirinkimus darote ir kokius produktus bei funkcijas naudojate. Sužinokite daugiau apie  asmeninę informaciją, kurią mums atskleidžiate .

Ar tvarkome kokią nors neskelbtiną asmeninę informaciją? Mes netvarkome jautrios asmeninės informacijos.

Ar gauname kokios nors informacijos iš trečiųjų šalių? Negauname jokios informacijos iš trečiųjų šalių.

Kaip apdorojame jūsų informaciją? Jūsų informaciją tvarkome siekdami teikti, tobulinti ir administruoti Paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą. Jūsų informaciją tvarkome tik tada, kai tam turime pagrįstą teisinę priežastį. Sužinokite daugiau apie  tai, kaip apdorojame jūsų informaciją .

Kokiose situacijose ir su kuo ar mes dalijamės asmenine informacija? Mes galime dalytis informacija konkrečiose situacijose ir su konkrečiais trečiosios šalys. Sužinokite daugiau apie tai,  kada ir su kuo bendriname jūsų asmeninę informaciją .

Kaip mes saugome jūsų informaciją? Mes turime organizacinis ir techninius procesus bei procedūras, skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Tačiau joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuotas, kad bus 100% saugus, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kt. neleistinas trečiosios šalys negalės nugalėti mūsų saugumo ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar keisti jūsų informacijos. Sužinokite daugiau apie  tai, kaip saugome jūsų informaciją .

Kokios tavo teisės? Priklausomai nuo to, kur esate geografiškai, galiojantis privatumo įstatymas gali reikšti, kad turite tam tikras teises, susijusias su savo asmenine informacija. Sužinokite daugiau apie  savo privatumo teises .

Kaip jūs naudojatės savo teisėmis? Lengviausias būdas pasinaudoti savo teisėmis yra lankantis https://abcsveikata.lt/mano-paskyra , arba susisiekę su mumis. Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Norite sužinoti daugiau apie tai, ką darome su bet kokia renkama informacija? Peržiūrėkite visą privatumo pranešimą .

TURINYS

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ RENKAME?

Asmeninė informacija, kurią mums atskleidžiate

Trumpai tariant: renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate. 

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai pateikiate mums, kai jūs užsiregistruoti Paslaugose,  išreikšti susidomėjimą gauti informaciją apie mus arba mūsų produktus ir paslaugas, kai dalyvaujate su Paslaugomis susijusioje veikloje arba kitaip susisiekdami su mumis.

Jūsų pateikta asmeninė informacija. Asmeninė informacija, kurią mes renkame, priklauso nuo jūsų sąveikos su mumis ir Paslaugomis konteksto, jūsų pasirinkimų ir naudojamų produktų bei funkcijų. Mūsų renkama asmeninė informacija gali būti tokia:

 • vardai
 • telefono numeriai
 • pašto adresus
 • pašto adresus
 • vartotojo vardai
 • slaptažodžius
 • kontaktų nuostatos
 • kontaktinius arba autentifikavimo duomenis
 • atsiskaitymo adresai

Jautri informacija. Mes neapdorojame jautrios informacijos.

Mokėjimo duomenys. Jei perkate, galime rinkti duomenis, reikalingus jūsų mokėjimui apdoroti, pvz., mokėjimo priemonės numerį ir su mokėjimo priemone susietą saugos kodą. Visus mokėjimo duomenis saugo stripe . Jų privatumo pranešimo nuorodą (-as) galite rasti čia: https://abcsveikata.lt/privatumo-politika.

Socialinės žiniasklaidos prisijungimo duomenys. Galime suteikti jums galimybę registruotis pas mus naudojant esamą socialinės žiniasklaidos paskyros informaciją, pvz., „Facebook“, „Twitter“ ar kitą socialinės žiniasklaidos paskyrą. Jei pasirinksite registruotis tokiu būdu, mes rinksime informaciją, aprašytą skyriuje pavadinimu „ KAIP tvarkome JŪSŲ SOCIALINIUS PRISIJUNGIMUS? „ žemiau.

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, turi būti tikra, išsami ir tiksli, ir jūs privalote mums pranešti apie bet kokius tokios asmeninės informacijos pasikeitimus.

Informacija renkama automatiškai

Trumpai tariant: kai kuri informacija, pvz., jūsų interneto protokolo (IP) adresas ir (arba) naršyklės ir įrenginio charakteristikos, renkama automatiškai, kai lankotės mūsų Paslaugose. 

Mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją, kai lankotės, naudojatės Paslaugomis ar naršote jas. Ši informacija neatskleidžia konkrečios jūsų tapatybės (pvz., jūsų vardo ar kontaktinės informacijos), bet gali apimti įrenginio ir naudojimo informaciją, pvz., IP adresą, naršyklę ir įrenginio charakteristikas, operacinę sistemą, kalbos nuostatas, nukreipimo URL, įrenginio pavadinimą, šalį, vietą. , informacija apie tai, kaip ir kada naudojatės mūsų paslaugomis, ir kita techninė informacija. Ši informacija visų pirma reikalinga mūsų Paslaugų saugumui ir veikimui užtikrinti, taip pat vidinės analizės ir ataskaitų teikimo tikslais.

Kaip ir daugelis įmonių, mes taip pat renkame informaciją naudodami slapukus ir panašias technologijas. Daugiau apie tai galite sužinoti mūsų Slapukų pranešime: https://abcsveikata.lt/privatumo-politika .

Mūsų renkama informacija apima:

 • Žurnalo ir naudojimo duomenys. Žurnalo ir naudojimo duomenys yra su paslaugomis susijusi, diagnostinė, naudojimo ir našumo informacija, kurią mūsų serveriai automatiškai renka, kai pasiekiate arba naudojatės mūsų paslaugomis, ir kurią įrašome į žurnalo failus. Priklausomai nuo to, kaip bendraujate su mumis, šie žurnalo duomenys gali apimti jūsų IP adresą, įrenginio informaciją, naršyklės tipą ir nustatymus bei informaciją apie jūsų veiklą Paslaugose  (pvz., datos / laiko žymes, susijusias su jūsų naudojimu, peržiūrėtus puslapius ir failus). , paieškas ir kitus veiksmus, kuriuos atliekate, pvz., kokias funkcijas naudojate), įrenginio įvykių informaciją (pvz., sistemos veiklą, klaidų ataskaitas (kartais vadinamas „avarijos sąvartynai“ ) ir aparatūros nustatymus).
 • Įrenginio duomenys. Renkame įrenginio duomenis, pvz., informaciją apie jūsų kompiuterį, telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį, kurį naudojate paslaugoms pasiekti. Atsižvelgiant į naudojamą įrenginį, šie įrenginio duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų IP adresas (arba tarpinis serveris), įrenginio ir programos identifikavimo numeriai, vieta, naršyklės tipas, aparatinės įrangos modelis, interneto paslaugų teikėjas ir (arba) mobiliojo ryšio operatorius, operacinė sistema ir sistemos konfigūracijos informacija.
 • Vietos duomenys. Renkame vietos duomenis, pvz., informaciją apie jūsų įrenginio vietą, kuri gali būti tiksli arba netiksli. Kiek informacijos renkame, priklauso nuo įrenginio, kurį naudojate norėdami pasiekti Paslaugas, tipo ir nustatymų. Pavyzdžiui, galime naudoti GPS ir kitas technologijas, kad rinktume geografinės padėties duomenis, nurodančius dabartinę jūsų buvimo vietą (pagal jūsų IP adresą). Galite atsisakyti leisti mums rinkti šią informaciją, atsisakydami prieiti prie informacijos arba išjungdami savo įrenginio Vietos nustatymą. Tačiau jei nuspręsite atsisakyti, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikrais Paslaugų aspektais.

KAIP APDOROJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai tariant:  apdorojame jūsų informaciją siekdami teikti, tobulinti ir administruoti savo Paslaugas, bendrauti su jumis, siekdami saugumo ir sukčiavimo prevencijos bei laikytis įstatymų. Taip pat galime tvarkyti jūsų informaciją kitais tikslais, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo to, kaip sąveikaujate su mūsų paslaugomis, įskaitant:

 • Palengvinti paskyros kūrimą ir autentifikavimą bei kitaip valdyti vartotojų paskyras. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad galėtumėte susikurti paskyrą ir prie jos prisijungti, taip pat užtikrinti, kad paskyra veiktų.
 • Teikti ir palengvinti paslaugų teikimą vartotojui. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad galėtume suteikti jums prašomą paslaugą.
 • Atsakyti į vartotojų užklausas / pasiūlyti vartotojams pagalbą. Mes galime apdoroti jūsų informaciją, kad atsakytume į jūsų užklausas ir išspręstume visas galimas problemas, kurios gali kilti dėl prašomos paslaugos.
 • Norėdami išsiųsti jums administracinę informaciją. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad atsiųstume jums išsamią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, sąlygų ir politikos pakeitimus bei kitą panašią informaciją.
 • Į įvykdyti ir tvarkyti savo užsakymus. Mes galime apdoroti jūsų informaciją įvykdyti ir valdyti savo užsakymus, mokėjimus, grąžinimus ir keitimus, atliktus naudojantis Paslaugomis.
 • Įjungti vartotojų tarpusavio ryšį. Galime apdoroti jūsų informaciją, jei nuspręsite naudoti bet kurį iš mūsų pasiūlymų, leidžiančių bendrauti su kitu vartotoju.
 • Norėdami paprašyti atsiliepimo. Galime apdoroti jūsų informaciją, kai reikia prašyti atsiliepimų ir susisiekti su jumis dėl mūsų paslaugų naudojimo.
 • Siųsti jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus. Mes galime apdoroti asmeninę informaciją, kurią mums siunčiate rinkodaros tikslais, jei tai atitinka jūsų rinkodaros nuostatas. Galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros el. laiškų. Daugiau informacijos žr „ KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS? „ žemiau.
 • Pateikti jums tikslinę reklamą. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad ją sukurtume ir parodytume suasmenintas turinys ir reklama, pritaikyta jūsų pomėgiams, vietai ir kt. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. įspėjimą apie slapukus: https://abcsveikata.lt/privatumo-politika .
 • Norėdami apsaugoti mūsų Paslaugas. Mes galime apdoroti jūsų informaciją, siekdami užtikrinti mūsų Paslaugų saugumą, įskaitant sukčiavimo stebėjimą ir prevenciją.
 • Nustatyti naudojimo tendencijas. Galime apdoroti informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, kad geriau suprastume, kaip jos naudojamos, kad galėtume jas patobulinti.
 • Norėdami nustatyti mūsų rinkodaros ir reklaminių kampanijų efektyvumą. Galime apdoroti jūsų informaciją, kad geriau suprastume, kaip teikti jums aktualiausias rinkodaros ir reklamines kampanijas.
 • Išsaugoti ar apsaugoti gyvybiškai svarbius asmens interesus. Galime apdoroti jūsų informaciją, kai to reikia, kad išsaugotume ar apsaugotume gyvybiškai svarbų asmens interesą, pavyzdžiui, kad išvengtume žalos.

KOKIU TEISINIU PAGRINDU RIAMESIME TVARKOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai tariant:  jūsų asmeninę informaciją tvarkome tik tada, kai manome, kad tai būtina ir turime pagrįstą teisinę priežastį (pvz., , teisinis pagrindas) daryti tai pagal taikomus įstatymus, pavyzdžiui, su jūsų sutikimu, laikytis įstatymų, teikti jums paslaugas, kurias reikia sudaryti arba įvykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus, apsaugoti jūsų teises arba įvykdyti mūsų teisėtų verslo interesų.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) ir JK GDPR reikalauja, kad paaiškintume galiojančius teisinius pagrindus, kuriais remiamės tvarkydami jūsų asmeninę informaciją. Apdorodami jūsų asmeninę informaciją galime remtis šiais teisiniais pagrindais:

 • Sutikimas. Galime tvarkyti jūsų informaciją, jei davėte mums leidimą (ty , sutikimą) naudoti jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Sužinokite daugiau apie  sutikimo atšaukimą .
 • Sutarties vykdymas. Galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kai manome, kad tai būtina įvykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus jums, įskaitant mūsų paslaugų teikimą arba jūsų prašymu prieš sudarant su jumis sutartį.
 • Teisėti interesai. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai pagrįstai būtina mūsų teisėtiems verslo interesams pasiekti ir tie interesai nenusveria jūsų interesų ir pagrindinių teisių bei laisvių. Pavyzdžiui, galime tvarkyti jūsų asmeninę informaciją kai kuriais aprašytais tikslais, siekdami:
 • Siųsti vartotojams informaciją apie specialius pasiūlymus ir nuolaidas mūsų produktams ir paslaugoms
 • Kurti ir rodyti suasmenintas ir atitinkamą reklaminį turinį mūsų vartotojams
 • Analizuoti kaip naudojamos mūsų paslaugos, kad galėtume jas patobulinti, kad įtrauktume ir išlaikytume vartotojus
 • Remti mūsų rinkodaros veiklą
 • Diagnozuokite problemas ir (arba) užkirskite kelią nesąžiningai veiklai
 • Supraskite, kaip vartotojai naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis, kad galėtume pagerinti naudotojų patirtį
 • Teisinės prievolės. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, bendradarbiauti su teisėsaugos institucija ar reguliavimo agentūra, įgyvendinti ar ginti savo teisines teises arba atskleisti jūsų informaciją kaip įrodymą bylinėjimosi metu, kuriame esame dalyvauja.
 • Gyvybiški interesai. Galime tvarkyti jūsų informaciją, kai manome, kad tai būtina siekiant apsaugoti jūsų gyvybinius interesus arba gyvybiškai svarbius trečiosios šalies interesus, pavyzdžiui, situacijose, susijusiose su galima grėsme bet kurio asmens saugumui.

KADA IR SU KUO DALYJAME JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?

Trumpai tariant:  mes galime dalytis informacija konkrečiomis situacijomis, aprašytomis šiame skyriuje ir (arba) su toliau nurodytais dalykais trečiosios šalys.

Pardavėjai, konsultantai ir kiti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai. Mes galime dalytis jūsų duomenimis su trečiųjų šalių pardavėjais, paslaugų teikėjais, rangovais ar agentais ( ” trečiosios šalys ” ), kurie teikia paslaugas mums arba mūsų vardu ir reikalauja prieigos prie tokios informacijos, kad galėtų atlikti šį darbą. Esame sudarę sutartis su trečiosiomis šalimis, kurios yra skirtos padėti apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Tai reiškia, kad jie negali nieko daryti su jūsų asmenine informacija, nebent mes jiems nurodėme tai padaryti. Jie taip pat su niekuo nesidalins jūsų asmenine informacija organizacija neskaitant mūsų. Jie taip pat įsipareigoja saugoti mūsų vardu saugomus duomenis ir saugoti juos mūsų nurodytą laikotarpį. The trečiosios šalys, su kuriomis galime dalytis asmenine informacija, yra šios:

 • Reklama, tiesioginė rinkodara ir potencialių klientų generavimas

Google AdSense ir Bing skelbimai

 • Leiskite vartotojams prisijungti prie savo trečiųjų šalių paskyrų

Facebook paskyra ,  Google paskyra ir Instagram paskyra

 • Debesų kompiuterijos paslaugos

„Google“ debesies platforma ,  „Amazon Web Services“ (AWS) ir Microsoft Azure

 • Bendraukite ir kalbėkite su vartotojais

MailChimp ir „Facebook“ klientų pokalbis

 • Turinys Optimizavimas

„Getty Images“ papildiniai ir plėtiniai ,  Gravataras ,  „Google“ šriftai ,  „Google“ kalendoriaus valdiklis ,  „Google“ svetainių paieška ,  „YouTube“ vaizdo įrašo įdėjimas ,  „Adobe Edge“ žiniatinklio šriftai ,  „GetResponse“ integracija ,  GamePix valdiklis ,  „GetSiteControl Promo“ valdiklis ,  „GetSiteControl“ prenumeratos valdiklis ,  Pažangos valdiklis ,  „Hotjar Recruiter“ valdiklis ,  Instagram įterpimas ,  JotForm valdiklis ,  Issuu embed ,  JWPlayer Out-player valdiklis ,  „MailChimp“ valdiklių papildinys ,  MailerLite papildinys ,  Mano šriftai ,  Iššokančiųjų langų dominavimas ,  „SoundCloud“ įtaisytas grotuvas ,  „Spotify“ stebėjimo mygtuko valdiklis ,  GitHub socialiniai papildiniai ,  Swiftype ,  „TripAdvisor“ valdiklis ,  Streamera ,  „Spotify Play“ mygtuko valdiklis ,  Tipo formos įterpimas ,  Vimeo vaizdo įrašas ,  Wistia įterpti ,  „Wufoo“ formos įterpimas ,  Tipo rinkinys ir Fonts.com žiniatinklio šriftai

 • Duomenų atsarginė kopija ir saugumas

„Google“ disko atsarginė kopija ,  „Dropbox“ atsarginė kopija ,  Vaultpress ir Amazonės ledynas

 • Funkcionalumas ir infrastruktūra Optimizavimas

Google App Engine ,  „Amazon“ žiniatinklio paslaugos ,  Chino.io ,  Arubos debesis ,  Debesis 66 ,  Cloud Firestore ,  „Akamai“ turinio pristatymo tinklas ,  „Firebase“ skirtos debesies funkcijos ,  „Firebase“ saugykla debesyje ,  Liuksemburgo duomenų centras ,  DigitalOcean ,  Variklio kiemas ,  Failų krūva ,  „Firebase“ priegloba ,  „Firebase“ palikimas ,  „Firebase“ realiojo laiko duomenų bazė ,  Floksas ,  Debesuota ,  „GitHub“ puslapiai ,  Heroku ,  „Google“ debesies saugykla ,  Interoute ,  iubenda ,  Sluoksnis ,  Linodas ,  Microsoft Azure ,  mLab ,  Modulis ,  Netlify ,  Openshift ,  Fotonų variklio debesis ,  „SiteGround“ priegloba ,  Terminas.io ,  Transloadit ,  Įkėlimo priežiūra ,  Vuforia ,  Algolija ir Surado Elastic

 • Sąskaita ir atsiskaitymas

Apple Pay ,  Juostelė ,  PayPal ir 2 Patikra

 • Retargeting platformos

Google Ads pakartotinė rinkodara ,  Facebook pakartotinė rinkodara ,  „Facebook“ tinkinta auditorija ,  Google Analytics pakartotinė rinkodara ,  „Twitter“ pakartotinė rinkodara ,  „Twitter“ pritaikyta auditorija ,  „LinkedIn“ svetainių pakartotinis taikymas ,  AdRoll ,  Kečupas ADV ,  Criteo dinaminis pakartotinis taikymas ,  Tobula publika ,  „Adobe Audience Manager“. ,  Salesforce DMP ir Oracle BlueKai DMP

 • Bendrinimas ir reklama socialiniuose tinkluose

AngelList socialiniai įskiepiai ,  Buferiniai socialiniai papildiniai ,  Coinbase socialiniai įskiepiai ,  Facebook reklama ,  „Firebase“ dinaminės nuorodos ,  „Facebook“ socialiniai įskiepiai ,  „GetSiteControl“ socialiniai papildiniai ,  Google Friend Connect ,  „Google+“ socialiniai papildiniai ,  „Firebase“ kviečia ,  Instagram reklama ,  Janrain Engage ,  LinkedIn reklama ,  LinkedIn socialiniai įskiepiai ,  Myspace socialiniai įskiepiai ,  Lockerz Share ,  PayPal įskiepiai ,  Pinterest reklama ,  Pinterest socialiniai įskiepiai ,  Po.st ,  Shareaholikas ,  Pasidalinti ,  Snapchat reklama ,  AddTo Any ,  Reddit įskiepiai ,  Bendrauti ,  Tumblr socialiniai įskiepiai ,  StumbleUpon socialiniai įskiepiai ,  Twitter reklama ,  AddThis ,  „Twitter“ socialiniai įskiepiai ,  „YouTube“ socialiniai įskiepiai ir VK socialiniai įskiepiai

 • Vartotojo paskyros registracija ir autentifikavimas

Instagram autentifikavimas ,  Facebook Prisijungimas ,  Google prisijungimas ,  Google OAuth 2.0 ,  Google Smart Lock ,  „WordPress“ vienkartinis prisijungimas ,  Stripe OAuth ,  Twitter OAuth ,  „Twitch“ autentifikavimas ,  YouTube OAuth 2.0 ,  Prisijunkite naudodami PayPal ,  LinkedIn OAuth 2.0 ir MailChimp OAuth2

 • Vartotojų komentarai ir forumai

Facebook komentarai ,  Disqus ir „Google“ žymų tvarkyklė

 • Žiniatinklio ir mobiliojo ryšio analizė

Google analizė ,  Google Ads ,  „Google Analytics“, skirta „Firebase“. ir „Google“ žymų tvarkyklė

 • Svetainės talpinimas

WordPress.com

 • Svetainės testavimas

Google Play Console ir „Google“ svetainių optimizavimo priemonė

Mes taip pat gali prireikti bendrinti savo asmeninę informaciją šiais atvejais:

 • Verslo perkėlimai. Mes galime dalytis arba perduoti jūsų informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu arba viso ar dalies mūsų verslo įsigijimu, arba derybų metu kitai bendrovei.
 • Kiti vartotojai. Kai dalijatės asmenine informacija (pavyzdžiui, skelbdami komentarus, pastabas ar kitą turinį Paslaugose) ar kitaip sąveikauja su viešosiomis Paslaugų sritimis, tokią asmeninę informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti visam laikui viešai prieinama už Paslaugų ribų. Jei bendraujate su kitais mūsų Paslaugų vartotojais ir užsiregistruosite naudotis mūsų Paslaugomis per socialinį tinklą (pvz., Facebook), jūsų kontaktai socialiniame tinkle matys jūsų vardą, profilio nuotrauką ir jūsų veiklos aprašymus. Panašiai kiti vartotojai galės peržiūrėti jūsų veiklos aprašymus, bendrauti su jumis mūsų Paslaugose ir peržiūrėti jūsų profilį.

KOKIA MŪSŲ NUSTATYMAS TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖSE?

Trumpai tariant:  nesame atsakingi už jokios informacijos, kuria dalinatės su trečiosiomis šalimis, kurias galime susieti arba kurios reklamuojasi mūsų Paslaugose, tačiau nėra su jomis susijusios, saugumą.

Paslaugos gali pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines, internetines paslaugas ar programas mobiliesiems ir (arba) juose gali būti su mumis nesusijusių trečiųjų šalių skelbimų, kurie gali susieti su kitomis svetainėmis, paslaugomis ar programomis. Atitinkamai, mes nesuteikiame jokių garantijų dėl tokių trečiųjų šalių ir nesame atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokių trečiųjų šalių svetainių, paslaugų ar programų naudojimo. Nuorodos į trečiosios šalies svetainę, paslaugą ar programą įtraukimas nereiškia, kad mes pritariame. Mes negalime garantuoti duomenų, kuriuos pateikiate trečiosioms šalims, saugumo ir privatumo. Jokiems trečiųjų šalių surinktiems duomenims šis privatumo pranešimas netaikomas. Mes nesame atsakingi už bet kokių trečiųjų šalių turinį arba privatumo ir saugumo praktiką bei politiką, įskaitant kitas svetaines, paslaugas ar programas, kurios gali būti susietos su Paslaugomis arba iš jų. Turėtumėte peržiūrėti tokių trečiųjų šalių politiką ir susisiekti su jomis tiesiogiai, kad atsakytumėte į jūsų klausimus.

AR NAUDOJAME SLAPUKUS IR KITAS STEKIMO TECHNOLOGIJAS?

Trumpai tariant:  Jūsų informacijai rinkti ir saugoti galime naudoti slapukus ir kitas sekimo technologijas.

Galime naudoti slapukus ir panašias sekimo technologijas (pvz., žiniatinklio signalus ir pikselius), kad pasiektume arba saugotume informaciją. Konkreti informacija apie tai, kaip naudojame tokias technologijas ir kaip galite atsisakyti tam tikrų slapukų, yra pateikta mūsų pranešime apie slapukus : https://abcsveikata.lt/privatumo-politika .

KAIP TVARKOME JŪSŲ SOCIALINIUS PRISIJUNGIMUS?

Trumpai tariant:  jei nuspręsite registruotis arba prisijungti prie mūsų Paslaugų naudodami socialinės žiniasklaidos paskyrą, galime turėti prieigą prie tam tikros informacijos apie jus.

Mūsų paslaugos suteikia jums galimybę registruotis ir prisijungti naudojant trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paskyros duomenis (pvz., „Facebook“ ar „Twitter“ prisijungimus). Kai pasirinksite tai padaryti, iš jūsų socialinės žiniasklaidos teikėjo gausime tam tikrą profilio informaciją apie jus. Gaunama profilio informacija gali skirtis priklausomai nuo atitinkamo socialinės žiniasklaidos teikėjo, bet dažnai apima jūsų vardą, el. pašto adresą, draugų sąrašą ir profilio nuotrauką, taip pat kitą informaciją, kurią pasirenkate viešai skelbti tokioje socialinės žiniasklaidos platformoje.

Gautą informaciją naudosime tik tais tikslais, kurie aprašyti šiame privatumo pranešime arba kurie yra kitaip jums aiškiai nurodyti atitinkamose paslaugose. Atminkite, kad mes nekontroliuojame ir nesame atsakingi už kitokį jūsų asmeninės informacijos naudojimą, kurį atlieka jūsų trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos teikėjas. Rekomenduojame peržiūrėti jų privatumo pranešimą, kad suprastumėte, kaip jie renka, naudoja ir bendrina jūsų asmeninę informaciją ir kaip galite nustatyti privatumo nuostatas jų svetainėse ir programose.

KIEK ILGAI SAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai tariant:  mes saugome jūsų informaciją tiek, kiek reikia įvykdyti šiame privatumo pranešime nurodytais tikslais, nebent įstatymai reikalauja kitaip.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tiek, kiek tai būtina šiame pranešime apie privatumą nustatytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymais (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitais teisiniais reikalavimais) būtų reikalaujama arba leidžiama ilgesnį saugojimo laikotarpį. Jokiais šio pranešimo tikslais nereikės saugoti jūsų asmeninės informacijos ilgiau nei   laikotarpis, per kurį vartotojai turi paskyrą pas mus .

Kai neturime teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, ištrinsime arba anonimizuoti tokią informaciją arba, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, nes jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), mes saugiai saugosime jūsų asmeninę informaciją ir izoliuosime ją nuo bet kokio tolesnio apdorojimo, kol bus galima ištrinti.

KAIP IŠSAUGOME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Trumpai tariant:  mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją naudodami sistemą organizacinis ir technines apsaugos priemones.

Įdiegėme tinkamas ir pagrįstas technines ir organizacinis saugumo priemones, skirtas apsaugoti bet kokios mūsų tvarkomos asmeninės informacijos saugumą. Tačiau, nepaisant mūsų apsaugos priemonių ir pastangų apsaugoti jūsų informaciją, joks elektroninis perdavimas internetu ar informacijos saugojimo technologija negali būti garantuotas 100% saugiu, todėl negalime pažadėti ar garantuoti, kad įsilaužėliai, kibernetiniai nusikaltėliai ar kt. neleistinas trečiosios šalys negalės nugalėti mūsų saugumo ir netinkamai rinkti, pasiekti, pavogti ar keisti jūsų informacijos. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, asmeninės informacijos perdavimas į mūsų Paslaugas ir iš jų yra jūsų pačių rizika. Paslaugas turėtumėte pasiekti tik saugioje aplinkoje.

AR MES RENKAME INFORMACIJĄ IŠ NEPILNAMEČIŲ?

Trumpai tariant:  mes sąmoningai nerenkame duomenų iš ir neparduodame vaikai iki 18 metų .

Mes sąmoningai neprašome duomenų iš vaikų iki 18 metų ir neparduodame jiems. Naudodamiesi Paslaugomis patvirtinate, kad esate ne jaunesnis nei 18 metų arba kad esate tokio nepilnamečio tėvas arba globėjas ir sutinkate, kad toks nepilnametis išlaikytinis naudotųsi Paslaugomis. Jei sužinosime, kad buvo surinkta asmeninė informacija iš jaunesnių nei 18 metų vartotojų, išjungsime paskyrą ir imsimės pagrįstų priemonių, kad tokie duomenys būtų nedelsiant ištrinti iš savo įrašų. Jei sužinosite apie kokius nors duomenis, kuriuos galėjome surinkti iš jaunesnių nei 18 metų vaikų, susisiekite su mumis el info@abcsveikata.lt .

KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?

Trumpai:  Kai kuriuose regionuose, pvz Europos ekonominė erdvė (EEE), Jungtinė Karalystė (JK) ir Šveicarija , jūs turite teises, kurios suteikia jums daugiau galimybių pasiekti savo asmeninę informaciją ir ją valdyti.  Galite bet kada peržiūrėti, pakeisti arba nutraukti savo paskyrą.

Kai kuriuose regionuose (pvz EEE, JK ir Šveicarijoje ), turite tam tikrų teisių pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Tai gali apimti teisę (i) prašyti prieigos ir gauti savo asmeninės informacijos kopiją, (ii) reikalauti ištaisyti arba ištrinti; (iii) apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą; iv) jei taikoma, duomenų perkeliamumui; ir v) nebūti automatizuotų sprendimų priėmimo objektu. Tam tikromis aplinkybėmis taip pat galite turėti teisę nesutikti, kad būtų tvarkoma jūsų asmeninė informacija. Tokį prašymą galite pateikti susisiekę su mumis skyriuje nurodytais kontaktiniais duomenimis „ KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO? „ žemiau.

Mes apsvarstysime ir imsimės veiksmų pagal taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Jei esate EEE arba JK ir manote, kad neteisėtai tvarkome jūsų asmeninę informaciją, taip pat turite teisę pateikti skundą savo valstybės narės duomenų apsaugos institucijai arba  JK duomenų apsaugos institucijai .

Jei esate Šveicarijoje, galite susisiekti su Federaliniu duomenų apsaugos ir informacijos komisaru .

Sutikimo atšaukimas: jei pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis skyriuje nurodytais kontaktiniais duomenimis „ KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO? „ žemiau arba atnaujinti savo nuostatas .

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo ir ar tai turės įtakos jūsų asmeninės informacijos tvarkymui, vykdomam remiantis teisėtais tvarkymo pagrindais, išskyrus sutikimą.

Rinkodaros ir reklaminių pranešimų atsisakymas:  galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros ir reklaminių pranešimų prenumeratos iki spustelėję prenumeratos atsisakymo nuorodą mūsų siunčiamuose el. laiškuose, atsakydamas „STOP“ arba „ATSAKYTI PRENUMERUOTI“ į mūsų siunčiamas SMS žinutes, arba susisiekę su mumis skyriuje nurodytais rekvizitais „ KAIP GALITE SUSISIEKTI SU MUMIS DĖL ŠIO PRANEŠIMO? „ žemiau. Tada būsite pašalintas iš rinkodaros sąrašų. Tačiau mes vis tiek galime su jumis susisiekti – pavyzdžiui, norėdami išsiųsti jums su paslauga susijusius pranešimus, būtinus administruojant ir naudojant jūsų paskyrą, atsakyti į paslaugų užklausas ar kitais ne rinkodaros tikslais.

Paskyros informacija

Jei norite bet kuriuo metu peržiūrėti ar pakeisti savo paskyros informaciją arba nutraukti paskyrą, galite:

 • Prisijunkite prie paskyros nustatymų ir atnaujinkite vartotojo paskyrą.
 • Susisiekite su mumis nurodyta kontaktine informacija.

Gavus prašymą nutraukti paskyrą, išjungsime arba ištrinsime paskyrą ir informaciją iš savo aktyvių duomenų bazių. Tačiau galime išsaugoti tam tikrą informaciją savo failuose, kad išvengtume sukčiavimo, pašalintume triktis, padėtume atlikti bet kokius tyrimus, įgyvendintume teisines sąlygas ir (arba) laikydamiesi taikomų teisinių reikalavimų.

Slapukai ir panašios technologijos: pagal numatytuosius nustatymus dauguma interneto naršyklių yra nustatytos priimti slapukus. Jei pageidaujate, paprastai galite nustatyti, kad naršyklė pašalintų slapukus ir atmestų slapukus. Jei nuspręsite pašalinti slapukus arba atmesti slapukus, tai gali turėti įtakos tam tikroms mūsų Paslaugų funkcijoms ar paslaugoms. Be to , mūsų Paslaugose galite atsisakyti reklamuotojų reklamavimo pagal pomėgius . Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. įspėjimą apie slapukus: https://abcsveikata.lt/privatumo-politika .

Jei turite klausimų ar komentarų apie savo privatumo teises, galite rašyti mums el info@abcsveikata.lt .

NESEKIMO FUNKCIJŲ VALDYMAS

Daugumoje žiniatinklio naršyklių ir kai kurių mobiliųjų operacinių sistemų bei mobiliųjų programų yra „Do-Not-Track“ ( „DNT“ ). Šiame etape nėra vienodo technologijos standarto atpažindamas ir įgyvendinant DNT signalus baigtas . Todėl šiuo metu nereaguojame į DNT naršyklės signalus ar bet kokį kitą mechanizmą, kuris automatiškai praneša apie jūsų pasirinkimą nebūti sekamam internete. Jei bus priimtas internetinio stebėjimo standartas, kuriuo turėsime vadovautis ateityje, apie šią praktiką informuosime pataisytoje šio privatumo pranešimo versijoje.

AR ATNAUJINAME ŠĮ PRANEŠIMĄ?

Trumpai:  Taip, prireikus atnaujinsime šį pranešimą, kad atitiktume atitinkamus įstatymus.

Retkarčiais galime atnaujinti šį privatumo pranešimą. Atnaujinta versija bus nurodyta atnaujinta „Peržiūrėjo” datos, o atnaujinta versija įsigalios, kai tik bus pasiekiama. Jei atliksime esminius šio privatumo pranešimo pakeitimus, galime apie tai jus informuoti aiškiai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus arba tiesiogiai atsiųsdami jums pranešimą. Rekomenduojame dažnai peržiūrėti šį privatumo pranešimą, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip saugome jūsų informaciją.

KAIP GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI DĖL ŠIO PRANEŠIMO?

Jei turite klausimų ar komentarų apie šį pranešimą, galite rašykite mums el. info@abcsveikata.lt

abcSVEIKATA

KAIP GALITE PERŽIŪRĖTI, ATNAUJINTI AR IŠTRINTI IŠ JŪSŲ RINKAMUS DUOMENYS?

Remdamiesi galiojančiais jūsų šalies įstatymais, galite turėti teisę prašyti prieigos prie asmeninės informacijos, kurią renkame iš jūsų, pakeisti tą informaciją arba ją ištrinti. Jei norite pateikti prašymą peržiūrėti, atnaujinti arba ištrinti savo asmeninę informaciją, prašome apsilankykite: https://abcsveikata.lt/mano-paskyra .